"Seni Çok Özlüyorum"
Koray Avcı'nın yeni Cover albümü.
Senin İçin Değer

Koray Avcı 12 yıl sonra sakalını kesti

Yıllar sonra sakal ve bıyığını kesen 30 yaşındaki şarkıcı Koray Avcı, “En son bunu yaptığımda 18 yaşındaydım” dedi

Corona virüs salgını nedeniyle konserlerine ara veren Koray Avcı, Muğla’daki evine gitti. Ünlü şarkıcı, 12 yıl sonra sürpriz bir karar vererek sakallarını kesti. ‘Evde kal’ çağrısına dikkat çekmek için sakallarını kestiğini belirten Avcı, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

“Çok uzun zaman oldu. En son sakallarımı kestiğimde 18 yaşındaydım. Kırmızı çizgilerimi sizler için darma duman ediyorum. Beni sakallı görmek isteyenler bir hafta sabretmeli. Merak etmeyin, kısa sürede eski halini alır.

Konumuza dönecek olursak; İşin ciddiyetinin farkına varmanızı istiyorum. Sağlığınız ve sevdikleriniz için evden çıkmayın. Sadece evde olmanız yetmiyor. Bir süre arkadaşlarınızla görüşmelerinizi telefonla yapın. Çalışmak zorunda olanların hijyen kurallarına uyduğuna ve fazlasıyla hassas davrandığına hiç şüphem yok. Yine de dikkat etmenizi rica ediyorum.

Tüm sağlık çalılanlarına sabır ve güç diliyorum. Biz elimizden geldiğince canlı yayın yaparak sizlerle birlikte olmaya çalışıyoruz. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle. Kendinize iyi davranın. Hepinizi çok özledim.”

 

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/koray-avci-12-yil-sonra-sakalini-kesti-6185680

Yorum Yok

Habere Yorum Yaz