Choose Theme
 

Koray Avcı’nın albümü “Aşk İle” çıktı!

Koray Avcı, uzun yıllardır gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, sokakta ve performans mekanlarında konserler verdi. Sahne performansları, güçlü ve samimi yorumu sosyal medya platformlarında ilgi odağı oldu ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Koray Avcı bu kez, bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü ”AŞK İLE” isimli ilk solo albümü ile müzikseverlerle buluştu.
Albümde usta sanatçıların eserlerinin yanı sıra kendi bestelerinin de yer aldığı 12 eser bulunmakta. Albümün çıkış şarkısı “SEN”in sözleri Zeliha Sıkık, müziği Feyzullah Eti, düzenlemesi ise Mert Ali İçelli imzası taşıyor. Şarkının Hasan Kuyucu yönetmenliğinde çekilen video klibi önümüzdeki günlerde yayında olacak.

Koray Avcı’nın ilk solo albümü “Aşk İle” Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda satışta.

Son Yorumlar 1

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

En Üst